Podczas kręcenia scen do 6. sezonu w  Gironie fanom udało się zrobić zdjęcia dwóm aktorkom ze wspominanej wcześniej grupy teatralnej, co pozwoliło na ich zidentyfikowanie. Prezentujemy też zdjęcia i nagrania, przedstawiające sceny, w których biorą udział.

Aktorki zauważono podczas kręcenia scen z grupą teatralną, o której pisaliśmy tutaj oraz tutaj. Poniżej przedstawiamy ich krótkie sylwetki oraz zdjęcia i nagrania z Girony wraz z innymi aktorami.

butt
Pochodząca z Irlandii Północnej 26-letnia Eva Butterly jest początkującą aktorką, modelką oraz muzykiem. Ma na koncie epizodyczne występy w takich produkcjach jak “50 twarzy Greya”, “Pixies” czy “All Is By My Side”; zagrała też sporo ról teatralnych. W “Grze o tron” zagra członka opisywanej wcześniej grupy teatralnej, wcielając się w “Margaery Tyrell”.

sat
Nieco bardziej doświadczona jest Eline Powell, mająca na swoim koncie kilka nagród filmowych i główną rolę w filmie “Anita B.” z 2014 roku oraz epizodyczne udziały w filmie “Private Peaceful” czy serialu “Fear”. Aktorka pojawi się także w przyszłym roku w filmie “Knights of the Roundtable: King Arthur” Guya Ritchiego, występując u boku takich gwiazd jak Charlie Hunnam, Jude Law czy Eric Bana. W “Grze o tron” zagra aktorkę odgrywającą najprawdopodobniej Sansę Stark.

Poniżej prezentujemy zdjęcia i nagrania przedstawiające grupę aktorską, z którą sceny kręcone są w hiszpańskiej Gironie.

źródła: lossietereinos.com
watchersonthewall.com
wideo: Carme Bellvert

Galeria

Wideo

6. sezon: sceny z grupą teatralną w Gironie #1 (autor: Carme Bellvert)

6. sezon: sceny z grupą teatralną w Gironie #2 (autor: Carme Bellvert)