Aktorka po raz kolejny wyraziła swoje zadowolenie z kierunku, w którym zmierza fabuła 6. sezonu - o której z racji wyczerpania książkowego materiału na chwilę obecną zbyt wiele nie wiemy.

28-letnia aktorka z racji odgrywania jednej z głównych ról w serialu mogła już się zapoznać ze wszystkimi scenariuszami 6. sezonu (już w czerwcu większość z nich była gotowa, jak zdradził jeden z reżyserów, Jack Bender) i w rozmowie z brytyjskim Daily Star podzieliła się swoimi wrażeniami z lektury:

Przeczytałam już kilka pierwszych scenariuszy i czuję się jak dziecko, które zjadło zbyt wiele cukru. Po przeczytaniu niektórych z nich ciężko mi było się pozbierać. Każdy kolejny odcinek będzie miażdżył widownię coraz bardziej. Aż trudno mi uwierzyć w niektóre zwroty akcji.

Wątek Daenerys – podobnie jak wiele innych – został już w serialu wyczerpany względem dostępnych książek i na chwilę obecną ani widzowie, ani czytelnicy książek nie wiedzą, co czeka tę postać. Jakie według Was losy czekają Dany na początku 6. sezonu?

źródło: irishexaminer.com