Mamy informacje o pierwszych nowych rolach!

Mimo że dopiero co pożegnaliśmy się z “Grą o tron” w tym roku, HBO i scenarzyści intensywnie pracują już nad ósmym i jednocześnie ostatnim sezonem serialu. W Irlandii Północnej trwają już prace nad nowymi odcinkami, a w sieci zadebiutowały już pierwsze zdjęcia z planu.

Producenci ruszają też powoli z castingiem do nowych ról w ostatnim sezonie. Serwis WatchersOnTheWall, który w zeszłym roku z powodzeniem informował o nowych bohaterach, zaprezentował opisy dwóch nowych postaci, do których scenarzyści poszukują idealnych aktorów.

Pierwsza postać to chłopiec w wieku od 8 do 12 lat o solidnej budowie ciała, pewny siebie, o wyrazistej twarzy. Jego bohater jest nisko urodzony i musiał niejednokrotnie walczyć o przetrwanie. Postać najprawdopodobniej pojawi się w wielu scenach. Zdjęcia z jego udziałem mają potrwać łącznie dwa tygodnie.

Druga postać to dziewczyna z Północy w wieku około 8 lat. Twórcy poszukują aktorki do lat 10, która idealnie zagra rodowitą mieszkankę Północy. Bohaterka ta została wychowana przez północnych żołnierzy, dzięki czemu mimo młodego wieku nie wie, co to strach.

Co sądzicie o tych opisach? Z pewnością na chwilę obecną ciężko precyzyjnie określić, w jaki sposób nowe postacie wpłyną na fabułę; widać jednak, że mimo faktu, iż 8. sezon będzie ostatnim i będzie liczył tylko 6 odcinków, twórcy serialu nie boją się wprowadzać nowych bohaterów, nawet jeśli byłyby to tylko role epizodyczne.

źródło: watchersonthewall.com