Czy kolejna z "zapomnianych" postaci ma szansę wrócić do serialu?

Wiele postaci z “Gry o tron” zostało według fanów zapomnianych, a głównych “reprezentantem” takiej grupy w oczach wielu widzów jest z pewnością Gendry – bękart króla Roberta Baratheona.

Przypomnijmy: ostatni raz widzieliśmy go w finale 3. sezonu, kiedy został uwolniony przez Davosa (dzięki czemu Melisandre nie poświęciła jego życia w rytuale magii krwi) i odpłynął ze Smoczej Skały na łódce, a dalsze jego losy – przynajmniej w serialu – pozostają nieznane.

Z drugiej strony 6. sezon “Gry o tron” stał się sezonem powrotów – mogliśmy znów zobaczyć pomijane wcześniej postacie z Dorzecza (Walder Frey, Edmure Tully, Blackfish), powrócił Rickon z Oshą, powrócił Benjen Stark oraz Beric Dondarrion i jego Bractwo Bez Chorągwi, a także Ogar… czyżby otwierało to możliwość powrotu również Gendry’ego?

gendry1

Brytyjski aktor w rozmowie z serwisem Digital Spy wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu swojej postaci:

Na chwilę obecną nie wiem nic na ten temat, podobnie jak wszyscy. To trochę niedokończony wątek, a twórcy raczej nie pozostawiają takich tematów bez odpowiedzi. Jak można zauważyć, w miarę rozmoju fabuły kolejne “zapomniane” postacie mogły jednak powrócić i tym bardziej zaznacza się przeciągająca nieobecność Gendry’ego. Pozostało sporo pytań bez odpowiedzi powiązanych z tą postacią i im dłużej jest ona nieobecna, tym bardziej jest to widoczne. Że nie wspomnę o tonach memów, którymi bombardowane jest moje konto na Twitterze… Nie wiem, czy twórcy ugną się pod tym naporem fanów, ale trzymajmy kciuki – sam chętnie powrócę do tej roli.

W jaki sposób widzielibyście powrót tej postaci do serialu?

źródło: digitalspy.com