Aktor mógłby zmienić w tej roli Bena Afflecka.

W obliczu rychłego końca “Gry o tron” główni aktorzy już od jakiegoś czasu rozglądają się za nowymi projektami.

Nie inaczej jest z Kitem Haringtonem, który jeszcze w tym roku pojawi się w głównej roli w dramacie “The Death and Life of John F. Donovan” w reżyserii Xaviera Dolana oraz podłoży głos pod jednego z bohaterów “Jak wytresować smoka 3”, którego premiera zaplanowana jest na rok 2019.

Tym razem jednak zachodnie media informują o jeszcze jednym ciekawym i potencjalnym angażu dla aktora – studio Warner Bros. miało kilka miesięcy temu złożyć zamówienie na cyfrowe modele Haringtona w przebraniu Batmana do nadchodzącego filmu poświęconego tej postaci.

kidd

Po wyraźnej porażce finansowej uniwersum DCEU w starciu z filmami Marvela film “The Batman” nękany jest plagą opóźnień, jednak zdjęcia mają ruszyć w przyszłym roku. Ben Affleck, który do tej pory odgrywał tę postać w “Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości” i “Lidze Sprawiedliwości”, miał początkowo napisać scenariusz, wyreżyserować film i w nim zagrać, jednak ostatnie doniesienia wskazują, że pozostanie tylko producentem. Zastąpił go Matt Reves (“Projekt Monster”, “Ewolucja planety małp”, “Wojna o planetę małp”). Data premiery pozostaje nieznana.

Jak Wam się widzi Kit Harington w roli Batmana?

źródło: screenrant.com