Czyżby w kolejnym sezonie czekała nas kolejna emocjonująca bitwa? To bardzo możliwe. Na planie, który służy za podstawę scen z Winterfell zauważono już Kita Harringtona, Gwendoline Christie, Liama Cunninghama oraz Daniela Portmana. Spostrzegawczy dostrzegli również Sophie Turner i Aidana Gillena!

van4

W Banbridge’s Linen Mill Studios produkcja trwa w najlepsze, zaś Daily Mail donosi, że znajdujący się tam aktorzy przygotowywani są właśnie do kręcenia wielkiej sceny batalistycznej.

Doniesienia wskazują też na to, że zdjęcia obejmują także rejony, w których kręcono zdjęcia do Riverrun oraz miejsce, w którym rozegrała się Bitwa Bękartów. Wygląda jednak na to, że w tym drugim przypadku nie będzie powtórki z rozrywki – za to pojawią się sceny mające związek z bożym gajem. Czyżby szykował się powrót Brana?

van3

van2
van1


 

A jak wy sądzicie? Z kim ponownie będą musieli zmierzyć się ludzie Północy? Czy będą to Biali Wędrowcy, czy może królowa Cersei znajdzie jakiś przemyślny sposób, aby spróbować zniszczyć znienawidzony przez nią ród Starków?

Zapisz