Naostrzcie czerwone kredki, bowiem razem z wydawnictwem Akurat mamy dla was konkurs w którym do wygrania jest 5 egzemplarzy kolorowanki z "Gry o tron".

Wybierz 5 kolorów i przypisz im najlepsze odpowiedniki nawiązujące do uniwersum George`a R. R. Martina, np.: zielony jak dziki ogień, czarny jak włosy bękartów Roberta. Wasze propozycje wyślijcie na mail kontakt@westeros.pl, a w tytule napiszcie “Gra o tron – kolorowanka”. Termin nadsyłania prac – do 24 listopada, do godziny 20:00.


Gra_o_Tron_il

Uruchom wyobraźnię, wejdź w świat epickiej sagi Pieśni Lodu i Ognia, sięgnij po kredki, nadaj barwy przepięknym grafikom inspirowanym megabestsellerowymi książkami oraz serialem „Gra o Tron”. Tylko od ciebie zależy, jakimi kolorami ożyją bohaterowie, jakie barwy pojawią się na herbowych tarczach, jakimi odcieniami zalśni śmiercionośna broń, jak bardzo błękitne będzie niebo, a jak czerwona krew. Wspaniała zabawa, doskonały relaks, ogromna satysfakcja.

To prawdziwa gratka dla fanów świata Siedmiu Królestw – zarazem obiekt kolekcjonerski i sposób na zajęcie rąk w oczekiwaniu na szóstą część sagi czy zapełnienie pustki po zakończeniu piątego sezonu serialu. Ze względu na zaangażowanie wiodących ilustratorów fantasy to propozycja również dla wielbicieli innych pozycji gatunku.

Nadaje się dla całej rodziny.


Wyniki konkursu podamy 26 listopada o godzinie 20:00.

Życzymy powodzenia!