Fanka “Gry o tron” z Kanady kilka dni temu opublikowała na swoim Twitterze zdjęcie z odtwórczynią roli Aryi Stark (Maisie Williams). Z opisu wynika, że wizyta Maisie w Calgary była związana z kręceniem scen do 7 sezonu serialu.

 Co ciekawe, Calgary jest miejscem, gdzie ekipa tworząca serial kręciła sceny z udziałem wilkorów. Agencja Instinct Animals for Film, szkoląca zwierzęta do pracy z kamerą, jest stałym współpracownikiem twórców “Gry o tron” i to ona jest odpowiedzialna za zapewnienie aktorów, którzy grają maskotki Starków. Wilki oczywiście nie są obecne na planie filmowym, sceny z ich udziałem są kręcone przy użyciu techniki green screen, a następnie zdjęcia podlegają komputerowej obróbce. Na Instagramie agencji pojawiły się zdjęcia, które nasuwają pewne wnioski.

C495LF0WAAAjcmj

C495IjVXUAEJzUL

Widoczny na pierwszym zdjęciu biały wilk to Quigley, który od 2015 roku gra wilkora Jona Snowa, Ducha. Drugi to prawdopodobnie nowy członek obsady serialu. Nie ma potwierdzonych informacji, ale jego umaszczenie jest bardzo podobne do barwy sierści… Nymerii, wilkora Aryi, którego nie widzieliśmy od drugiego odcinka pierwszego sezonu. Oczywiście, aktorka nie jest potrzebna do kręcenia scen z udziałem wilków, które i tak są wstawiane do serialu komputerowo, ale jej obecność w Calgary również daje do myślenia.

A wy jak sądzicie, dojdzie do ponownego połączenia Aryi i Nymerii? Zapraszamy do dyskusji!

Źródła: http://watchersonthewall.com, http://winteriscoming.net