Do sieci wyciekły nowe zdjęcia z planu 6. sezonu "Gry o tron", które wnoszą dużo informacji o przyszłych losach Daenerys Targaryen. Sceny te były filmowane w Hiszpanii. 

Po ataku Synów Harpii na Arenie Daznaka, khaleesi musiała uciekać z Meereen na swoim smoku, Drogonie. Dostała się ona na oddaloną od miasta równinę, gdzie spotkała khala Jhaqo i jego khalasar. Fani zadawali sobie pytanie, czy nowo spotkany khal będzie przyjaźnie nastawiony do Daenerys – do tej pory nie wiadomo było jak dalej potoczy się jej historia. Zdjęcia, które wyciekły do sieci odpowiadają na to pytanie.

A: DNF: 23/09/2015P:L: BARDENAST: RODAJE DE LA SERIE JUEGO DE TRONOS

Na ujęciu widzimy Daenerys, która jedzie na czele khalasaru –  zdradza nam to, że uda jej zdobyć się przychylność khala Jhaqo. Po opuszczeniu Meereen przez Matkę Smoków na jej poszukiwanie wyruszyli Daario Naharis i Jorah Mormont. Na drugim zdjęciu wyraźnie widzimy, że temu pierwszemu udaje się odnaleźć khaleesi, ponieważ jest on razem z nią.

thumb

Nie wiemy jednak co dzieje się z Jorahem, ponieważ nie ma go w towarzystwie Daenerys.

Handlarze niewolników z pobliskich miast zawiązują sojusz, gromadzą armie i ruszają na Meereen. Bitwa o miasto jest nieunikniona, Daenerys i jej nowy khalasar z całą pewnością będą znaczącą siłą, która może odwrócić jej losy.