Czas zdjęć do 7. sezonu “Gry o tron” chyli się ku końcowi, ale mimo to nadal otrzymujemy informacje o kolejnych obsadzanych rolach. Jednym z aktorów, który niedawno dołączył do ekipy jest Brendan Cowell. Australijczyk znany może być widzom z występów w “Rodzinie Borgiów” czy “Miasteczku Salem” w wersji z 2004 roku. Oprócz grania w filmach i serialach, Cowell jest również dramaturgiem i scenarzystą.

Znalezione obrazy dla zapytania brendan cowell

Kogo miałby zagrać? Według informacji ze strony internetowej jego agencji wcieli się w rolę jednego z Żelaznych Ludzi – Harraga.

harrag

Agencja nie podaje konkretnych informacji o reżyserze, z którym aktor będzie pracował. Pojawi się prawdopodobnie w kilku odcinkach: trzecim, czwartym i siódmym. Cowell wziął udział w zdjęciach w Kraju Basków zeszłej jesieni. [spoiler] Według doniesień, jego postać w ostatnim epizodzie 7. sezonu zmierzy się w walce z Theonem i Yarą, co może oznaczać bunt wśród poddanych rodzeństwa. [/spoiler]

Informacja o obsadzeniu Cowella w roli Harraga może tłumaczyć jeden z opisów nowych ról, opublikowanych przez twórców serialu. Jak podawaliśmy w sierpniu ubiegłego roku, do castingu poszukiwany był mężczyzna w wieku około 35-40 lat, biały, z neutralnym akcentem. Jego postać miała być brutalna i doświadczona w walce, miała także dostać pewną liczbę dialogów. Opis ten pasuje do roli wojownika z Żelaznych Wysp, którego grać będzie Brendan Cowell.

źródło: http://watchersonthewall.com