Światło dzienne ujrzały opisy kolejnych ról w 7. sezonie "Gry o tron".

Fanowski serwis WatchersOnTheWall, powołując się na własne źródła, zaprezentował garść opisów do nowych ról w 7. sezonie “Gry o tron”, którego premiera zaplanowana jest na lato 2017 roku. Poniżej prezentujemy ich opisy.

Dowódca – wiek 40-55 lat. Wyższy rangą dowódca wojskowy, w którego wcieli się biały aktor z brytyjskim akcentem. Zdjęcia ze zwycięzcą castingu potrwają przez około tydzień w sierpniu.

Kapłan – postać po 60. roku życia, bardzo poważany przez otaczających go ludzi. Poszukiwany jest biały aktor z brytyjskim akcentem. Zdjęcia z jego udziałem również potrwają około tygodnia.

Wojownik – w wieku 35-45 lat. Postać brutalna i wprawiona w walce, przez co potrzebny jest aktor z doświadczeniem w tego typu scenach. Bohater też otrzyma “sporą” ilość dialogów, a sama rola opisywana jest jako idealna dla “pierwszoligowego” aktora. Twórcy potrzebują białego aktora z neutralnym akcentem. Zdjęcia z jego udziałem mają potrwać przez większość października.

Wartownik – dwudziestokilkuletnia postać. Pewny siebie, zawadiacki i prostolinijny chłopak z Północy, który weźmie udział w kilku świetnych scenach. Poszukiwany jest aktor charyzmatyczny i zabawny, a zdjęcia zaplanowane są od połowy października do połowy listopada.

Strażnik miejski – osoba po trzydziestce z akcentem brytyjskim. Rola tego bohatera będzie polegać na przyłapaniu bardzo podejrzanej postaci podczas nocnego patrolu. Zdjęcia potrwają przez tydzień w połowie października.

Kupiec – postać po czterdziestce. Pojawi się w karczmie podczas obfitującego w wydarzenia wieczoru. Rasa i narodowość nie są ustalone. Zdjęcia zaplanowano na pierwszy tydzień listopada.

Urocza kobieta – twórcy poszukują kobiety do roli pięknej, młodej i zdecydowanej kurtyzany. W informacji dotyczącej castingu zawarto również, że postać ta otrzyma niemałą dawkę dialogów, a od wybranej aktorki wymagana jest zgoda na pełny negliż. Podobnie jak z rolą kupca, twórcy nie ograniczają się do jednej narodowości potencjalnych aktorek. Zdjęcia zaplanowano na kilka dni w pierwszej połowie października.

Młody lord – młodzieniec po dwudziestce. Wysoki, przystojny i młody lord, w którego wcieli się biały aktor z brytyjskim akcentem. Zdjęcia z udziałem tej postaci ruszają 20 września.

Niższy rangą dowódca wojskowy – osoba po dwudziestce. Potężnie zbudowany i posłuszny rozkazom wojownik. Twórcy poszukują aktora spoza białej rasy, najlepiej pochodzącego z Bliskiego Wschodu, który pojawi się na planie od połowy września do połowy listopada.

W jakich okolicznościach i czyich wątkach według Was mogą pojawić się te postacie?

źródło: watchersonthewall.com