HBO udostępniło zdjęcia z epizodu 6x08, zatytułowanego "No One" ("Nikt").

Pierwsze oficjalne ujęcie, które pojawiło się na instagramowym profilu serialu, przedstawia Varysa i Tyriona, przemierzających (najprawdopodobniej) ulice Meereen.

 varr(źródło: instagram.com/gameofthronesnotofficial)

Na kolejnych zdjęciach widzimy Jaime’a, już bez zbroi (zapewne znajduje się w namiocie i planuje zdobycie Riverrun), Brienne z powiewającym w tle sztandarem Lannisterów, Lancela w otoczeniu Wiary Wojującej oraz Cersei i Górę (prawdopodobnie stoją naprzeciw “Wróbli”, gdyż kolumny na obu zdjęciach są identyczne, a królowa regentka nie uśmiecha się bez powodu).
Opis najbliższego odcinka prezentuje się następująco:

Podczas gdy Jaime zastanawia się nad kolejnym ruchem, Cersei odnosi się do prośby. Plany Tyriona przynoszą rezultaty. Aryę czeka nowa próba.

Premiera już w najbliższy poniedziałek na HBO i HBO Go.

[AKTUALIZACJA] Druga część zdjęć została udostępniona. Nowe ujęcia przedstawiają Brienne i Podricka spoglądających na obóz Lannisterów, Jaime’a (rozmawiającego prawdopodobnie z Dziewicą z Tarthu), Cersei, Qyburna i Górę zmierzających w kierunku tronu (zauważcie wgniecenia na zbroi ser Roberta – oznaczają one, że jest już po walce z Wiarą Wojującą), Tommena na Żelaznym Tronie w towarzystwie Kevana i maestera Pycelle, Lancela (tuż przed walką), Missandei, czerwoną kapłankę przemawiającą do ludu Meereen (zapewne na polecenie Kinvary), Tyriona, oraz…nikogo (oczywiście chodzi o byłą nauczycielkę Aryi).

 

Galeria

Wideo

6x08 – "Nikt" – Zapowiedź odcinka [Napisy PL]