Gdy informowaliśmy Was o Zlocie fanów "Gry o tron", obiecywaliśmy ogromną skalę wydarzenia i wyjątkowe atrakcje. Zostały już tylko dwa tygodnie, zatem najwyższa pora, aby zacząć odsłaniać karty. Oficjalnie ogłaszamy: do Katowic, specjalnie na Serialis, przybędzie odtwórca roli Edda Cierpiętnika - Ben Crompton!

JS59910999

Benjamin “Ben” Lorton Crompton urodził się w 1974 roku w Stockport. Chociaż najbardziej znany jest z roli w “Grze o tron” (występuje od 2. sezonu) oraz programie komediowym “Man Stroke Woman”, zaliczył także występy w innych produkcjach, m.in. ekranizacji “Nędzników” z 1998 roku czy “Piekle pocztowym” na podstawie powieści Terry’ego Pratchetta.

Podczas Serialisu odbędzie się spotkanie z Benem, podczas którego będzie można mu zadać kilka pytań. Dodatkowo będzie też chwila na autografy oraz zdjęcia.

Informujemy też, że wstęp na festiwal jest darmowy, lecz konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Jeżeli pojawi się komunikat o braku miejsc, nie zrażajcie się i spróbujcie jeszcze kilka razy – jest to błąd serwisu.

Zapraszamy również do śledzenia oficjalnego wydarzenia na Facebooku oraz zapraszania swoich znajomych!