Na końcu 7. sezonu Gry o tron Jaime Lannister zrobił to, na co wszyscy liczyliśmy – postawił na to, w co wierzył i opuścił swoją siostrę i kochankę. Żeby wiedzieć, co stanie się dalej musimy poczekać do premiery 8. sezonu bądź jakichkolwiek przecieków, co w przypadku tego serialu jest bardzo prawdopodobne.

Przedstawiciele Instyle rozmawiali z Nikolajem Coster-Waldau, co dalej może się stać z jego postacią. Jak twierdzi sam aktor, nawet on nie wie wszystkiego na temat nadchodzącego sezonu. Jest całkiem pewien, że Jaime kieruje się na Północ – w końcu poprzysiągł wspomóc Jona i Daenerys w walce z Białymi Wędrowcami. Aktor powiedział, że jeśli Jaime przeżyję całą podróż, to bardzo chciałby spotkać szczególnie jedną postać – Tormunda Zabójcę Olbrzymów, czyli naszego ulubionego, rudego przedstawiciela Dzikich.

Nie możemy być niestety pewni tego, że Tormund przeżył. Kiedy ostatni raz go widzieliśmy, znajdował się na Murze, który został zaatakowany przez ożywionego Viseriona. Pozostaje nam mieć nadzieję, że mimo wszystko przeżył to wstrząsające wydarzenie i będziemy mieli okazję go zobaczyć w ostatnim sezonie serialu. Na szczęście serialowy Jaime wydaje się nie mieć wątpliwości. Jestem całkowicie pewien, że przeżył – utrzymywał aktor.

Źródło: winteriscoming.net