Niecierpliwi fani nie puszczą płazem żadnej informacji, która tylko znajdzie się w Sieci. Tak jest i tym razem – na portalu Reddit pojawiły się dwie grafiki koncepcyjne, pochodzące najprawdopodobniej z siódmego sezonu Gry
o tron
.

UWAGA! Poniżej znajdują się spoilery!

Wszystko wskazuje, że na załączonych zdjęciach widzimy Tyriona Lannistera, Bronna, plecy Jona Snow oraz lannisterskiego gwardzistę. Oprócz tego, dowiadujemy się, że grafika koncepcyjna dotyczy miejsca zwanego Smoczą Jamą, ogromnego kompleksu, w którym dawni Targaryenowie trzymali swoje smoki. Podobnie jak po smoczych jeźdźcach, także po tym budynku pozostało jedynie wspomnienie… Czyżby Daenerys chciała tchnąć w nie życie?

smoczajama1 smoczajama2

Sceny, których dotyczy grafika, kręcone były najprawdopodobniej w Hiszpanii, w miejscowości Italica. Tam też zebrała się cała śmietanka aktorska.

Spotkanie Tyriona i Bronna z całą pewnością może być ciekawe. Oprócz tego, ma się tam pojawić znacznie więcej znanych postaci… Czyżby miały mieć miejsce negocjacje pokojowe? Może Cersei będzie żądać poddania się Smoczej Królowej? A może spróbuje w jakiś sposób przeciągnąć na swoją stronę Jona Snow?

Jak sądzicie, co wydarzy się w Smoczej Jamie?