HBO wyemitowało nowe promo, w którym prezentuje bohaterów 7. sezonu.

Wczoraj tuż przed premierą finałowego odcinka pierwszego sezonu “Wielkich kłamstewek” HBO wyświetliło video promujące ramówkę stacji. Bohaterowie i gwiazdy rodzimych produkcji imitują na nim charakterystyczny dźwięk openingu HBO.  Wśród nich znaleźli się serialowi Jon Snow, Sansa Stark, Tormund, Bran Stark, Jaime Lannister, a także Daenerys, która nasłuchuje, jak robi to jej smok. Wszyscy prezentują się tak, jak w nadchodzącym 7. sezonie Gry o tron.

Warto zwrócić uwagę na nieco lepszy stan odzieży Brana, być może związany z wyczekiwanym spotkaniem Starków z Winterfell. Nowy strój Daenerys, utrzymany w kolorystyce Targaryenów, mogliśmy już zobaczyć na licznych przeciekach z planu, jak również na opublikowanym w zeszłym tygodniu promo 7. sezonu pt “Long walk”, podobnie w przypadku Jona. Sansę – a także Aryę – zaprezentowano wcześniej na jednym z teaserów.

Co więcej, na innym i krótszym promo w wirze bohaterów dostrzegamy też serialowych Theona, Missandei, Tyriona i Cersei Lannister. Tych niestety nie widzimy zbyt wyraźnie.


 

Jak Wam się podoba wygląd bohaterów w 7. sezonie?


źródło: winteriscoming.net

Galeria