Fani “Gry o tron” nie próżnują i dzielnie przeszukują odmęty Internetu. Serwis internetowy Watchers on the Wall dotarł do informacji, że Danielle Galligan będzie grała w ósmym sezonie “Gry..” Sarrę.

Nie jesteśmy pewni, o jaką Sarrę chodzi. W książkach pojawia się jedna osoba o takim imieniu i jest to wnuczka Waldera Freya – Sarra Frey. Czyżby po wymordowaniu przez Aryę wszystkich męskich przedstawicieli rodu z Bliźniaków, to Sarra przejęła tam władzę? Wpasowywałoby się to w promowane przez ostatnie sezony “Gry o tron” motywy dziewczyńskiej siły (girl power). Przeciwko temu przemawia fakt, że twórcy serialu są generalnie niechętni do pokazywania nowych dziedziców czy też dziedziczek, gdyż ani w Dorne, ani w Reach nie mieliśmy okazji zobaczyć pociotka, który w tej chwili ma największe prawa do tytułu. Czyżby Bliźniaki miały przełamać tę regułę?

Portal donosi też, że w nowym sezonie pojawi się Emer McMaid. Jej CV wraz ze zdjęciami możemy zobaczyć tutaj. Niestety, nie wiemy w jaką rolę się wcieli.

Na zamieszczonym przez Danielle zdjęciu z Belfastu na Instagramie możemy dojrzeć jeszcze trzecią aktorkę – Alice Holly Nokes, ale nie wiemy jeszcze, czy zagrała w “Grze o tron”.
danigalli

Źródło: watchersonthewall.com, źródła zdjęć: instagram.com, lbmactors.com