Brytyjski aktor nie sprecyzował jednak, czy nastąpi to już w szóstym sezonie. Czyżby twórcy zamierzali za jakiś czas podjąć zapomniany wątek Dorzecza?

Po raz ostatni mogliśmy oglądać Davida Bradleya w roli Waldera Freya w finale trzeciego sezonu, rozmawiającego z Roosem Boltonem po Krwawych Godach. Od tamtej pory twórcy zdecydowali się pomijać tę postać w serialu, zabrakło też między innymi Edmure’a Tully’ego oraz Blackfisha. Jednak w ostatniej rozmowie z serwisem Zap2It aktor potwierdził, że jego postać jeszcze pojawi się w serialu:

Walder Frey jeszcze powróci, ale nie mogę zdradzić, kiedy dokładnie to nastąpi. To bardzo delikatna sprawa. (…) Nie mogę się doczekać powrotu do tej roli, ponieważ uwielbiam grać kogoś, kto jest tak okrutny i dla kogo nie ma już odkupienia.

wald2(© HBO)

Jakiś czas temu informowaliśmy o roli, która pasuje do jednego z licznych synów bądź wnuków Waldera Freya – czyżbyśmy mieli zobaczyć go jeszcze w tym sezonie? Miejmy nadzieję, że przy okazji kręcenia zdjęć niebawem się dowiemy.

źródło: zap2it.com