W sieci wybuchły spekulacje na temat powrotu khala Drogo do “Gry o tron” po tym, jak Jason Momoa, wcielający się w rolę dothrackiego przywódcy, pojawił się w Irlandii u boku producentów serialu, Davida Benioffa i D.B. Weissa. Momoa wrzucił na swój Instagram zdjęcie u boku producentów, z dopiskiem “ALOHA DROGO”.

kakaka

Możliwe, że pobyt Jasona Momoa w Irlandii to tylko niezobowiązujące spotkanie z kolegami w celu odświeżenia znajomości. Jednak twórcy serialu już nie raz udowodnili, że w świecie “Gry o tron” wszystko jest możliwe. Niewykluczone zatem, że po ożywieniu Jona Snowa pora na khala Drogo, szczególnie że do gwardii Daenerys dołączyła czerwona kapłanka, dużo starsza i bardziej doświadczona od Melisandre. Nie zapominajmy także o przepowiedni dotyczącej khala, którą Mirri Maz Duur wygłosiła Matce Smoków:

Kiedy słońce wzejdzie na zachodzie i zajdzie na wschodzie (…). Kiedy wyschną morza, a wiatr będzie przenosił góry jak liście. Kiedy twoje łono znowu się poruszy i urodzisz żywe dziecko. Dopiero wtedy on powróci, nie wcześniej.

Możliwe też, że postać ta powróci w formie kolejnej wizji, snu lub retrospekcji.

A czy wy chcielibyście powrotu khala Drogo?

źródła: instagram.com / radiotimes.com / glamour.com