Kristofer Hivju, odgrywający w Grze o tron rolę Tormunda Zabójcy Olbrzymów, dopiero co wystąpił w Szybkich i wściekłych 8, a już szykuje się do następnego projektu. W norweskim serialu Twin odegra braci bliźniaków Adama i Erica.


Akcja Twin ma miejsce na Lofotach, gdzie mieszkają bliźniacy. Adam to odnoszący sukcesy biznesmen z piękną żoną, Eric to obibok lubiący surfować. Gdy w rodzinnej awanturze ginie Adam, Eric postanawia przejąć jego życie, aby zatrzeć ślady po zabójstwie. Czy Eric sobie poradzi z tak wielką zmianą w życiu? O tym jeszcze nie wiemy, ale jestem pewny, że Kristofer poradzi sobie aktorsko.

Oprócz Kristofera w Szybkich i wściekłych 8 możemy zobaczyć Nathalie Emmanuel, czyli aktorkę wcielającą się w Missandei w Grze o tron. Dla Nathalie to już drugi film z tej serii, w którym się pojawia.

Dziesięć miesięcy temu IGN poinformowało jakoby Kristofer miał zagrać starożytnego władcę Atlantydy w Justice League. Jednakże Warner Bros zdementowało tę informację. Co prawda Kristofer pojawił się na grafikach koncepcyjnych tej postaci, ale jednak ostatecznie nie zagra w filmie. No chyba, że Warner Bros postanowiło ukrywać ten angaż przed fanami…

Źródło: Variety