Stacja HBO opublikowała 15 zdjęć z nadchodzącego, 7. sezonu Gry o tron. 

Fotografie przedstawiają niemal wszystkich istotnych bohaterów, jacy pozostali w toku fabuły serialu.


Widzimy na nich Daenerys Targaryen wraz ze swoją świtą: Tyrionem Lannisterem, Missandei i Varysem. Liczne przecieki wskazują nam, że na zdjęciach znajdują się już na Smoczej Skale, rodowej siedzibie Targaryenów, którą zajmował wcześniej Stannis Baratheon.

Ponadto, dostrzegamy Jona Snowa, Sansę Stark i ich sojuszników na Północy: Lyannę Mormont, ser Davosa, Tormunda, Brienne z Tarthu i Petyra “Littlefingera” Bealisha. Snow znajduje się w kryptach pod zamkiem, być może przed grobem Lyanny Stark. W stronę Winterfell zmierzają też Bran Stark, Meera Reed i Sandor Clegane. Galerię uzupełniają Sam Tarly i Goździk w Cytadeli, Arya Stark w Bliźniakach, a także Cersei Lannister na Żelaznym Tronie z Jaimem u boku.


Popularny użytkownik twittera, BryndenBFish, odkrywa też iż na jednym ze zdjeć Goździk trzyma kartkę z naszego “Świata Lodu i Ognia”. To opublikowana w 2014 roku księga o historii Westeros i Essos, stylizowana na dzieło naukowe maestera Yandela, napisane na zlecenie króla Tommena Baratheona.

 

 

Co sądzicie o zdjęciach?

Galeria