Brytyjski aktor James Faulkner wcieli się w rolę ojca Samwella Tarly'ego. Wybrano również aktorów do ról jego żony i córki.

Jak donosi serwis WatchersOnTheWall, twórcy serialu mają już w pełni obsadzoną rodzinę Tarlych. Niecałe dwa tygodnie temu pisaliśmy o angażu Freddiego Stromy do roli Dickona Tarly’ego, dziś poznajemy aktorów, którzy wcielają się odpowiednio w ojca, matkę i siostrę Sama.

DaVinci’s Demons 2014(© Starz)

67-letni James Faulkner jest doświadczonym aktorem filmowym i telewizyjnym, mającym na swoim koncie role w takich produkcjach kinowych jak “Dziennik Bridget Jones”, “Hitman”; “X-Men: Pierwsza klasa”. W ostatnich latach mogliśmy go oglądać również w telewizji – w brytyjskim serialu “Downton Abbey” oraz w “Demonach da Vinci”, gdzie wciela się w bezwzględnego papieża Sykstusa IV.

.
W rolę żony Randylla Tarly’ego, Melessy Florent, wcieli się 47-letnia Samantha Spiro, którą grała m.in. w filmie “Z piekła rodem” z 2001 roku, a ostatnio fani telewizji brytyjskiej mogli ją dostrzec w takich serialach jak “The Wrongs Mans” czy “Bad Education”. Spiro ma posiada też bogate doświadczenie teatralne.

reb0

Z kolei siostrą Sama (najprawdopodobniej chodzi o Tallę, jako że tylko ona z trzech córek Randylla Tarly’ego wspominana jest z imienia w książkach) została aktorka teatralna Rebecca Benson, która wystąpiła również w takich brytyjskich serialach jak “Shetland” czy “Vera”.

Jak Wam się podobają nowe twarze w “Grze o tron”?

źródło: watchersonthewall.com