W nadchodzącym sezonie XI-wieczny Castillo de Santa Florentina zostanie przemieniony w Horn Hill, do którego podczas swojej podróży do Starego Miasta trafi Sam.

Wygląda na to, że twórcy serialu ani trochę nie zapomnieli o wątku Samwella Tarly’ego i podróżującej z nim Goździk. Najpierw w maju pojawiły się pierwsze informacje castingowe sugerujące wprowadzenie rodziny Sama (w tym lorda Randylla Tarly’ego), a w dniu wczorajszym poinformowaliśmy o castingu jego brata, Dickona.

Dziś natomiast wiadomo, że średniowieczny hiszpański zamek Santa Florentina zostanie wykorzystany do scen rozgrywających się w Horn Hill, czyli siedzibie rodu Tarlych. Zapraszamy do obejrzenia galerii przedstawiającej budowlę oraz filmu promocyjnego.

Według źródła w zamku ma się rozegrać scena, którą opisujemy poniżej. Ostrzegamy przed spoilerami!

[spoiler]W zamku nakręcona zostanie scena rodzinnej kolacji, w której udział wezmą Randyll Tarly, jego żona, córka i syn Dickon. Sala będzie wypełniona porożami i innymi trofeami, mającymi podkreślić zamiłowanie lorda Tarly’ego do polowań. Kolacja zostanie przerwana niespodziewanym pojawieniem się Sama. Na miejscu zauważono reżysera Jacka Bendera, co sugeruje, że wydarzenia te zostaną zawarte w 5 lub 6 odcinku najbliższego sezonu.[/spoiler]

źródło: lossietereinos.com

Galeria

Wideo

Castillo de Santa Florentina - film promocyjny