Zapraszamy do dzielenia się przypuszczeniami i teoriami!

Serwis WatchersOnTheWall, któremu zawdzięczamy opisy dwóch pierwszych nowych ról w 8. sezonie, tym razem zdobył informacje dotyczące aż siedmiu nowych postaci! Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi opisami.

Najemnik w wieku 35-50 lat. Doświadczony żołnierz i charyzmatyczny dowódca, który pojawi się w dwóch odcinkach. Rola wymaga umiejętności jazdy konnej. Zdjęcia z wykorzystaniem tej postaci zaplanowane są w grudniu, a następnie w maju i czerwcu.

Rolnik z Północy w wieku 25-35 lat. Prostolinijny i szczery człowiek, który żyje z uprawy ziemi. Zdjęcia zaplanowane na drugą połowę listopada.

Szykowna i urodziwa dziewczyna w wieku 18-25 lat. Seksowna i pewna siebie kobieta z Północy, która zagra w jednej ważnej scenie w jednym odcinku wraz z członkiem głównej obsady. Zdjęcia zaplanowane na pierwszą połowę listopada.

Wartownik z Północy w wieku 18-25 lat. Do zagrania drobna rola wraz z członkiem głównej obsady. Zdjęcia zaplanowane na początek grudnia.

Żeglarz w wieku 35-50 lat. Doświadczony morski podróżnik o silnej osobowości. Zdjęcia z udziałem tej postaci ruszają w połowie grudnia i potrwają przez około tydzień.

Strażnik w wieku do 30 lat. Silny mężczyzna, który potrafi walczyć. Zdjęcia zaplanowane na pierwszy tydzień grudnia.

Strażnik w wieku do 40 lat (poszukiwany biały aktor). Wysoki i potężnie zbudowany człowiek oraz lojalny wartownik. Zdjęcia zaplanowane na 1 i 2 listopada w Hiszpanii. Sama rola jest epizodyczna, jednak scenariusz przewiduje spotkanie z jednym z głównych bohaterów.


Co sądzicie o powyższych opisach? Pierwsza postać zdecydowanie pasuje do dowódcy Złotej Kompanii! Z kolei z pozoru drobny opis jednego z wartowników potwierdza, że “Gra o tron” powróci do Hiszpanii!

źródło: watchersonthewall.com