Do premiery 8. sezonu Gry o tron pozostało jeszcze wiele miesięcy wyczekiwania. Dlatego HBO postanowiło umilić nieco fanom ten okres i ułatwić dostęp do swoich produkcji.

Już od 26 marca polscy widzowie mogą zakupić dostęp do HBO GO bezpośrednio na stronie internetowej hbogo.pl! Serwis oferuje nie tylko możliwość obejrzenia Gry o tron, czy też pozostałych seriali i filmów tworzonych przez HBO, ale również szeroki wybór seriali i filmów innych producentów.

Hervé Payan, CEO HBO Europe, oświadczył:

Usługi HBO są już wielkim sukcesem w Europie. Dalszy rozwój ma ułatwić dostęp do oferty HBO wszystkim wielbicielom seriali i filmów. Użytkownicy będą z pewnością usatysfakcjonowani naszą ofertą nowych, a także kultowych i wielokrotnie nagradzanych seriali, jak również bogatą ofertą filmów. Będziemy kontynuowali nasze zaangażowanie w lokalne produkcje.

Serwis HBO GO w opcji bezpośredniego zakupu jest dostępny na komputerach, tabletach, smartfonach, Samsung Smart TV, konsolach Playstation (PS4, PS3), Xbox360 oraz przez Apple TV i Chromecast. Każdy użytkownik może podłączyć pięć urządzeń, na których będzie korzystał z HBO GO, mając do dyspozycji dwa jednoczesne strumienie. Nowi użytkownicy, którzy zakupią dostęp bezpośrednio na stronie hbogo.pl, mogą przetestować HBO GO przez miesiąc bezpłatnie. Subskrypcja będzie opłacana kartą kredytową podawaną w trakcie procesu rejestracji. Koszt miesięcznej, bezpośredniej subskrypcji HBO GO po bezpłatnym okresie promocyjnym to 29,90 złotych.

Wszystkich zainteresowanych nową ofertą HBO zapraszamy na hbogo.pl po więcej szczegółów oraz do zapoznania się z krótkim spotem reklamowym oferty.

Źródło: HBO