HBO nie przestaje rozpieszczać fanów zdjęciami ze zbliżającego się wielkimi krokami nowego sezonu. Tym razem dotarły one do nas za pośrednictwem strony farfaraway, znanej z udostępniania zdjęć z Gry o tron w wysokiej rozdzielczości.

Grumpy Hound

Na pierwszym zdjęciu widzimy Sandora Clegane i Berica Dondarriona znajdujących się gdzieś na północy. Ogar nie wygląda na zadowolonego z faktu, że najpopularniejsze słowa w Grze o tron (nadchodzi zima) w końcu się spełniły. Nie jest to pierwszy raz kiedy pojawiają się oni w materiałach z 7. sezonu, ale wcześniej nie widzieliśmy ich obu na jednym zdjęciu.

When you want a new outfit but HBO ain't got money for it

Następnie możemy przyjrzeć się pierwszemu oficjalnemu zdjęciu Podricka Payne’a. Jak widać, wciąż nie zmienił stroju, który nosi od sezonu drugiego. Zapewne znajduje się na dziedzińcu Winterfell i spogląda na Tormunda zalecającego się do Brienne – stąd u niego taki wyraz twarzy.

W tle ważenie mózgu Daenerys

Kolejne zdjęcie przedstawia przyszłego maestera Sama, który najprawdopodobniej dokonał przed chwilą sekcji (biorąc pod uwagę usposobienie Tarly’ego, to będzie bardzo ciekawa scena), a teraz z kimś rozmawia. Za nim, na szalce wagi, leży jakiś organ, najpewniej mózg. Niestety, wygląda na ludzki, więc nie mamy co liczyć na sekcję Innego.

The Trinity

Ostatnia fotografia jest bardzo majestatyczna. Przedstawia Jona przemawiającego zza stołu w Wielkiej Sali Winterfell. Obok niego siedzą Davos i Sansa. Z pewnością omawiają plany związane z wyprawą na południe lub zawiązaniem nowych sojuszy. Może to być scena z jednego z pierwszych odcinków.

Poniżej możecie obejrzeć te zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Być może wypatrzycie jakieś interesujące szczegóły.

Galeria