Jak donosi brytyjski serwis Daily Star, 30-letni książę otrzymał od szefostwa HBO propozycję krótkiego występu w szóstym sezonie "Gry o tron".

Informację należy traktować z lekką rezerwą, ponieważ nie została ona jeszcze potwierdzona ani przez włodarzy HBO, ani przez twórców serialu, lecz Daily Star powołuje się na własne źródła.

Piąty w kolejce do tronu Harry miałby pojawić się w szóstym sezonie i otrzymać tzw. cameo, czyli krótką, często wręcz niezauważalną rolę. Zaproszenie członka brytyjskiej rodziny królewskiej, który – jak sam twierdzi – jest wielkim fanem serialu z pewnością zapewniłoby produkcji świetną reklamę na Wyspach i nie tylko.

Źródło Daily Star podaje:

Harry’emu zaoferowano występ cameo w szóstym sezonie, do którego zdjęcia ruszają tego lata w Irlandii Północnej. Póki co nie podjął on jeszcze decyzji, ale oferta ciagle jest jak najbardziej aktualna.

Wcześniej w serialu w ramach came mogliśmy oglądać Gary’ego Lightbody’ego z zespołu Snow Patrol (żołnierz Boltonów w 3×03) oraz perkusistę Coldplay, Willa Championa (członek orkiestry w 3×09). W kolejnym sezonie chciałby również zagrać popularny brytyjski muzyk Ed Sheeran (szczegóły w sekcji “Przeczytaj również”).

W jaką rolę według Was mógłby wcielić się książę?

źródło: dailystar.co.uk