Serwis Zap2it miał ostatnio okazję zamienić kilka słów z młodą aktorką, która opowiadała swojej postaci oraz o tym, co ją czeka. Zapraszamy do zapoznania się z przetłumaczonymi fragmentami.

W trzecim odcinku widzimy, jak Arya pozbywa się wszystkiego, co posiada – z wyjątkiem Igły, miecza podarowanego jej przez Jona Snowa.

Stwierdzenie, że w tym sezonie Arya przechodzi ogromną zmianę, może nie oddawać prawdy w dostateczny sposób – w końcu przechodzi ją niemal co sezon! W tym roku jest jednak zupełnie inaczej i dlatego na tym etapie jej wątek jest bardzo fascynujący. Słowa mogą tu nie wystarczyć, ale sami się wkrótce przekonacie.

Arya nadal nie może pogodzić się z utratą swojej rodziny, lecz wydaje jej się, że przybycie do tego miejsca naprawdę jej pomoże. Przekonuje się jednak, że niezwykle ciężko jest zapomnieć o osobistych urazach i odczuciach.

Odnośnie dalszych losów swojej postaci:

Czuję się, jakbym grała zupełnie nową postać. Świetnie się czuję w swojej roli w tym roku, choć nie wiem, jak widownia zareaguje na to, co powoli spotyka Aryę; wielu widzów uwielbiało ją w poprzednich sezonach, lecz cechy tej postaci, które pokochali, zanikają w tym sezonie, robiąc miejsce dla zupełnie nowych i odmiennych. Nie twierdzę, że wszyscy od razu przestaną ją lubić, ale na pewno będą musieli przyzwyczajać się do niej na nowo.

źródło: zap2it.com