Rozstanie się z serialem jest dla aktora przykrym przeżyciem.

W pełnym zwiastunie, który niedawno został opublikowany przez HBO, pojawił się także Jaime Lannister, którego po raz ostatni widzieliśmy w jednej z ostatnich scen 7. sezonu, kiedy opuszczał Królewską Przystań i ruszał na Północ. W samym zwiastunie widzimy go najprawdopodobniej na ogarniętych płomieniami blankach Winterfell.

W najnowszym wywiadzie z serwisem Star 2 aktor dodaje swoje trzy grosze na temat nieuchronnego końca serialu:

Jestem dumny z tego, że mogłem być częścią serialu, który osiągnął tak wielki sukces i tak bardzo wpłynął na rozwój telewizji. Odczuwam także wielką ulgę, jako że serial kończy się dokładnie tak, jak zaplanowali to jego twórcy, David Benioff i Dan Weiss.

j2

(ujęcie ze zwiastuna 8. sezonu)

 

Nie zabrakło też kilku słów odgrywanej przez niego postaci:

Jaime to bardzo interesująca postać; wszystko, co robi, robi w imię miłości. To bardzo złożony bohater. A moja ostatnia scena? Była wspaniała i przepiękna. I idealna do samego końca. Nie była to oczywiście ostatnia scena serialu, ale rozgrywa się ona bardzo blisko końca w przepięknej lokacji. Przed jej nakręceniem widziałem już ostatnie sceny wielu kolegów i koleżanek z planu, a także wiele łez i pięknych przemów, więc wiem, czego się spodziewać.

Jak według Was zakończy się wątek Królobójcy?

źródło: star2.com