Niedawno informowaliśmy Was o przyjeździe Bena Cromtona na nasz zlot. Nie jest to jednak jedyny aktor z "Gry o tron", który nas odwiedzi. Z przyjemnością ogłaszamy, że do Katowic specjalnie na Serialis przybędzie także trzeci z kolei odtwórca roli Gregora "Góry" Clegane'a - Hafþór Júlíus Björnsson!

AR-141109930

Hafþór Júlíus “Thor” Björnsson urodził się 26 listopada 1988 roku. Jego kariera nie rozpoczęła się od aktorstwa (jego debiutem na ekranie była właśnie “Gra o tron”), lecz od sportu. Zaczynał jako koszykarz, aby potem zostać strongmanem. Niepodzielnie utrzymuje tytuł najsilniejszego człowieka Islandii, dwukrotnie został najsilniejszym człowiekiem w Europie, a w Mistrzostwach Świata Strongman od kilku lat zajmuje 2. oraz 3. miejsce na podium.

Podczas Serialisu odbędzie się spotkanie z Hafþórem, podczas którego będzie można zadawać mu pytania. Znajdzie się także chwila na autografy i zdjęcia.

Przypominamy też, że wstęp na festiwal jest darmowy, lecz konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Jeżeli pojawi się komunikat o braku miejsc, nie zrażajcie się i spróbujcie jeszcze kilka razy – jest to błąd serwisu.

Zachęcamy również do śledzenia oficjalnego wydarzenia na Facebooku oraz zapraszania swoich znajomych!