Nie będzie niespodzianki w przypadku jednego z kluczowych bohaterów.

W tym tygodniu serwis Entertainment Weekly przygotował materiał o największej bitwie w historii telewizji, którą zobaczymy w finałowym sezonie “Gry o tron”. Zobaczyliśmy także pierwsze oficjalne zdjęcie z 8. sezonu oraz dowiedzieliśmy się, co czeka nas na początku pierwszego odcinka.

Z raportu EW dowiadujemy się także, że w finale sezonu na pewno zobaczymy Kita Haringtona w roli Jona Snowa, jako że autor artykułu, James Hibberd, pojawił się na planie w chwili, w której aktorzy i ekipa szykowali się do grupowego odczytu scenariusza finałowego sezonu (i z pewnością otrzymał pozwolenie na podzielenie się tą informacją). Z relacji dziennikarza dowiadujemy się także, że obecność niektórych postaci w ostatnim odcinku serialu zaskoczy fanów:

Gdy wchodzę na plan, trwają zdjęcia do finału serialu. Podobnie jak Harington przed pierwszym czytaniem scenariusza, nie mam pojęcia, jak ostatecznie będzie wyglądać fabuła ostatniego sezonu. Widzę kręcone sceny z udziałem kilku aktorów i przecieram oczy ze zdumienia: w finale sezonu pojawią się postacie, których obecności w ogóle się nie spodziewałem. Powoli zaczynam rozumieć, co musiało się wydarzyć w pięciu poprzednich odcinkach i próbuję udać, że panuję nad emocjami.

Dziennikarz pozostawia czytelnikom jeszcze jedną intrygującą informację — czyżby akcja miała się przenieść w nadal nieznane miejsca, jak na przykład Krainy Wiecznej Zimy?

Rozglądam się i podziwiam starannie przygotowany plan, jakiego jeszcze nie widziałem w serialu.


Kto według Was dożyje finału, a z którymi bohaterami pożegnamy się wcześniej?

źródło: ew.com