Ostatnio pisaliśmy Wam o przygotowaniach do wielkiej bitwy kręconej w Magheramorne. Podczas gdy cały zespół Gry o tron zdaje się mieć przerwę świąteczną, GOTlikeLocations opublikowało na Twitterze film z ostatniej środy, pokazujący pięciu członków obsady lub kaskaderów, ćwiczących walkę na tle ogromnego green screenu.

Sądząc po sposobie walki, scena nie przedstawia fragmentu bitwy, lecz osobną potyczkę kilku bohaterów.

Macie jakieś przypuszczenia co do tożsamości walczących?

Mówiąc o gigantycznych green screenach, trzeba też wspomnieć o tym ustawionym na planie Królewskiej Przystani w Titanic Studios, tuż obok murów miejskich. Wiemy o nim ze zdjęć umieszczonych na Twitterze przez użytkownika o pseudonimie A Red Priestess. Mury, jak i sam ekran, sprawiają wrażenie ukończonych i gotowych do kręcenia. Tylko czego możemy się po tym spodziewać? Czyżby umarli dotarli tak daleko na południe?

 

 

Podsumujmy ostatnie miesiące. Ukończono zdjęcia w Moneyglass, tym samym żegnając Winterfell. Magheramorne nie przestaje nas zaskakiwać intrygującymi scenami. Zaś plan Królewskiej Przystani niedługo może być związany z jedną z największych sekwencji jakie dane nam będzie zobaczyć w serialu.

Źródła: wachersonthewall.com