Na zdjęciach możemy zaobserwować sceny z udziałem m.in. Natalie Dormer (Margaery Tyrell), Jonathana Pryce'a (Wielki Wróbel), Deana-Charlesa Chapmana (Tommen Baratheon) i Hannah Waddingham (septa Unella). Uwaga na spoilery!

Wiele wskazuje na to, że przedstawiona na zdjęciach scena może przedstawiać wydarzenia przy Wielkim Sepcie Baelora, o których pisaliśmy wcześniej tutaj oraz tutaj. Na załączonych fotografiach oprócz wymienionych wyżej aktorów widzimy wielu statystów. Strona Diari de Girona, która opublikowała większość z udostępnionych zdjęć, donosi, że na planie zauważono również Finna Jonesa (Loras Tyrell) oraz Rogera Ashtona-Griffithsa (Mace Tyrell) – nie udało się jednak ich sfotografować. Potwierdza także, że znajdująca się obok Natalie Dormer aktorka w stroju septy to Hannah Waddingham, którą mogliśmy wcześniej oglądać w scenach z uwięzioną Cersei, a następnie jej “pochodem”.

Na schodach przy katedrze (sepcie) zauważono również Nikolaja Costera-Waldau (pierwsze zdjęcie), czyli serialowego Jaime’a Lannistera. Wśród fotografii można też dostrzec reżysera Jacka Bendera, co wskazuje na to, że scena zostanie zawarta w piątym lub szóstym odcinku.

źródła: elpuntavui.cat
diaridegirona.cat

Galeria