Czy wkrótce usłyszymy o długo oczekiwanej kontynuacji wątku Greyjoyów? Grupa fanów serialu skupiona wokół konta twitterowego IrishThrones informuje, że "Gra o tron" powróci do przystani Ballintoy, w której kręcono sceny w wątku Theona w 2. serii!

Po raz ostatni widzieliśmy zatokę Ballintoy w 2. sezonie, kiedy to Theon powrócił na Żelazne Wyspy i zamiast wyczekiwanego, hucznego powitania napotkał swoją siostrę, z której prawdziwej tożsamości nie zdawał sobie wtedy sprawy. Przez kolejne sezony widzowie z coraz większym niecierpliwieniem oczekiwali na wznowienie wątku Greyjoyów, który został nieco zaniedbany bądź zmieniony, a wielu innych przedstawicieli tego rodu po prostu nie pojawiło się. Informacja o powrocie do wspomnianej lokacji, połączona z castingiem do roli słynnego pirata, wskazującym na włączenie do serialu Eurona Greyjoya, daje jednak nadzieję na pokazanie wątków kolejnych przedstawicieli wyspiarskiego rodu.

iron6Inna informacja, która pojawiła się jeszcze w czasie trwania 5. sezonu, sugerowała powrót Yary (w książkach Ashy) Greyjoy, jednak koniec końców nie sprawdziła się – być może jednak oznaczało to, że postać ta pojawi się w 6. sezonie? Według informacji z Twittera IrishThrones ekipa serialu ma się pojawić na wybrzeżu w ciągu najbliższych tygodni, więc pozostaje nam tylko czekać na kolejne doniesienia.

źródło: twitter.com/IrishThrones

Galeria