Coraz więcej aktorów z serialu pojawia się w stolicy Irlandii Północnej.

W zeszłym tygodniu aktorzy grający główne role w “Grze o tron” dostali scenariusze do 7. sezonu i część z nich wyruszyła już do Belfastu, głównego miejsca kręcenia serialu. Ze zdjęć i relacji fanów wiemy, że na miejscu jest już m.in. Nikolaj Coster-Waldau oraz młode Starkówny, czyli Sophie Turner i Maisie Williams. Ich serialowy brat, Isaac Hempstead Wright, oznajmił swój powrót do Irlandii Północnej na Twitterze. Fani zauważyli także biegającą ulicami miasta Gwendoline Christie.

bel1

bel2

bel3

Jak już pisaliśmy, istnieje możliwość, że na plan filmowy powróci Jason Momoa, serialowy khal Drogo.

Teraz Hafþór Júlíus Björnsson, znany fanom serialu jako Góra, także jest już w Belfaście, chociaż jeszcze parę dni temu gościł na zlocie fanów “Gry o tron” w Katowicach. Co prawda w 6. sezonie poza walką z Oberynem Martellem aktor nie miał zbyt wielkiego pola do popisu, będąc głównie niemym cieniem Cersei i strażnikiem Tommena, jednak biorąc pod uwagę fakt, iż Daenerys płynie z flotą do Królewskiej Przystani, Góra może okazać się Cersei bardziej przydatny niż dotychczas.

belf4

Czy królewski gwardzista będzie w stanie obronić królową w starciu ze smokiem? Sam aktor wyznał w wywiadzie, że najchętniej widziałby swoją postać ginącą w walce z dwoma smokami. Nie zdradził jednak żadnych szczegółów dotyczących losów Góry w 7. sezonie.

Jak myślicie, kto jeszcze dołączy do obsady 7. sezonu?

źródło: twitter.com