Obsada pierwszego spin-offu stale się poszerza!

Prace nad pilotem pierwszego spin-offu nabierają coraz szybszego tempa. Po ogłoszeniu głównych ról oraz szerokiej informacji o kolejnej serii angażów na początku roku, HBO kontynuuje nabór aktorów do kolejnej produkcji telewizyjnej, która zabierze nas w świat “Pieśni Lodu i Ognia”.

Tym razem nowe informacje ograniczają się jednak do krótkiego opisu poszczególnych bohaterów dla agencji castingowych. Postacie okraszono enigmatycznymi kryptonimami F2, L2 i W2, a ich opisy prezentujemy poniżej:

L2 i W2: Małe dzieci. Poszukiwani czarnoskórzy aktorzy w wieku od 6 do 10 lat. Połączony casting może sugerować braci.

F2: Poszukiwana młoda, silna i biała aktorka w wieku 26-33 lat.

Same opisy i fakt, że fabuła rozgrywać się będzie tysiące lat przed wydarzeniami z “Gry o tron”, o których w “Pieśni” są tylko wzmianki, z pewnością nie pomagają w ustaleni, jak postacie te mogą wpasować się do fabuły — liczymy, że niebawem pojawią się nowe, bardziej konkretne informacje.

Na chwilę potwierdzono dwie lokacje do kręcenia zdjęć do odcinka pilotażowego — możecie o nich poczytać tutaj. Wciąż czekamy natomiast na oficjalny tytuł serialu — póki co “The Long Night” (“Długa Noc”) pozostaje tytułem roboczym.

źródło: WatchersOnTheWall.com